Тім О’Рейлі: що нам робити з Трампом

Тім О’Рейлі: що нам робити з Трампом

Окремі тези публікації

Сьогодні на Медіумі вийшла дуже хороша стаття засновника і CEO компанії O’Reilly Media під назвою “How We Fight”. Я вирішив перекласти найцікавіший, на мою думку, уривок з публікації. Отож:

Як нам вести боротьбу

Весь текст перед цим — це був довгий вступ до цієї частини статті. Сьогодні у нас на вулицях — протести. Я отримую електронні листи та дзвінки від друзів з запитаннями яким чином ми можемо попсувати шестірні в майбутній адміністрації Трампа. Так от, це все та ж боротьба зі свинею.

Берні Сандерс видав хорошу замітку на цю тему:

“Дональд Трамп знайшов правильний підхід до представників середнього класу, які втомились від економічної, місцевої та медійної політики владних кіл. Люди втомились від тривалих робочих днів за низьку зарплату, від того, що хороші робочі місця переїжджають в Китай та інші країни з низьким рівнем доходів населення, від того, що мільйонери ухиляються від сплати федеральних податків у той час, коли їм самим не вистачає коштів на навчання дітей в коледжах. Люди втомились від всього, що робить багатих ще багатшими.

Я згідний з політикою Трампа щодо підвищення рівня життя робочого населення в цій країні і я, як і інші прогресивні люди, готові працювати разом з ним в цьому питанні. В той же ж час, ми будемо боротись з його расистською, ксенофобською, сексистською та анти-екологічними політиками.”

Щось схоже сказала Ангела Меркель:

“Німеччину та Америку поєднують цінності демократії, свободи, повага до закону, людської гідності не залежно від походження, кольору шкіри, релігійної, гендерної, сексуальної чи політичної орієнтації… Я пропоную наступному Президентові Сполучених Штатів Америки тісну співпрацю на основі цих цінностей.”

Тобто, давайте зосередимось на тому, до чого ми прагнемо і де в нас є спільний фундамент та можливість до подальшого прогресу. Давайте прагнути саме цього.

Давайте боротись за те, що нам потрібно. Але давайте боротись не проти когось, а за щось. Давайте не будемо зводити гнів з гнівом, ненависть з ненавистю. Давайте діяти з розумним підходом та стратегічним баченням основних важелів впливу для досягнення позитивних результатів. Давайте діяти з честю, добротою та любов’ю до кращого.

Темрява не може розігнати темряву: на це здатне тільки світло. Ненависть не може знищити ненависть: тільки любов здатна на це.

–Мартін Лютер Кінг